Jdi na obsah Jdi na menu

Projížďka nostalgickou 91

9. 10. 2011

 

Nostalgická linka č. 91

Ze střešovické vozovny vyjíždějí o víkendech od března do listopadu historické soupravy tramvají na svou pravidelnou trať centrem města na nostalgické lince 91.

Linka je v provozu od 2. dubna do 17. listopadu 2011 o sobotách, nedělích a svátcích od 12.00 přibližně do 17.35 hodin.

Pro rok 2011 vede její trasa: Vozovna Střešovice - Brusnice - Pražský hrad - Královský letohrádek - Malostranská - Malostranské náměstí - Hellichova - Újezd - Národní divadlo - Národní třída - Lazarská - Vodičkova - Václavské náměstí - Jindřišská - Masarykovo nádraží - Náměstí republiky - Dlouhá třída - Nábřeží Kapitána Jaroše - Strossmayerovo náměstí - Veletržní - Výstaviště.

Trasa nostalgické linky 91 však může být ovlivněna výlukovými opatřeními.

Jízdné na nostalgické lince je pro dospělé 35 Kč, pro děti do 15 let, kočárek s dítětem, ZTP a důchodce nad 70 let, kteří jsou občany ČR činí 20 Kč. 

Zdroj: http://www.dpp.cz/nostalgicka-tramvajova-linka-c-91/


 

Vydali jsme se s Kokem na projížďku nostalgickou 91 koncem září, brali jsme to jako příjemnou náplň nedělního odpoledne a těšili se na bezva fotky … ale ejhle ….Ihned po nástupu do vozu tramvaje bylo jasné, že udělat pěkné fotky bude kumšt, protože vše bude fotografováno přes skla v oknech, která nejdou otevřít. Fotit otevřenými dveřmi jsem neměla odvahu, neboť konduktér byl poněkud tělnatý a dohadovat se s ním, co se smí a co ne? Ne, prostě jsem to vzdala a odfotila vše přes sklo. Inu, posuďte sami, jak to dopadlo. Doporučuji vyzkoušet! KoKina


 

 

Náhledy fotografií ze složky Projížďka nostalgickou 91

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář